VIP Dizayn

KOÇAK OTOMOTİV

Modern Dünyanın Vazgeçilmezi arabalarımız. Mesafeleri kısaltan, bizi gideceğimiz yere ulaştıran adeta mobil evler gibi yaşamımızın önemli bir bölümünü geçirdiğimiz araçlarda, güvenli, huzurlu ve keyifli yolculuk kulağa hoş geliyor. Peki nasıl bir araç hayal ederdiniz? Elbette, size özel, sizi anlayan, tamamlayan...

KOÇAK AUTOMOTIVE

Our automobiles are the indispensable vehicles of the Modern World. Travelling safely and peacefully by cars that shorten distances, transport us to our destinations that feel us as we are inside mobile houses, in which we spend a considerable part of our lives, sounds great. Well, what kind of a car would you dream of having? Certainly, a car which completes you and understands you…

Araç alırken birçok şeye dikkat ederiz. Ama en belirleyici olan iki unsur; bütçemiz ve neye ihtiyacımızın olduğudur. Bu iki belirgin sınır içerisinde yüzlerce seçenek arasında en doğru arabayı almak için geriye; DOĞRU BİR ADRES bulmak kalıyor. İşte sizi bu noktada KOÇAK OTOMOTİV’e bekliyoruz.

We consider many things while buying a vehicle. The two most determinant factors are; our budget and our needs. Within the boundaries of these two determinants, all that’s left to buy the best car among hundreds of alternatives is to find the RIGHT ADDRESS that sells it. At this point, we invite you to KOÇAK AUTOMOTIVE.

Kaliteli ve ilkeli hizmet anlayışımızla sizlere aracınıza dair kurduğunuz hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Her bütçeye uygun hafif ticari araçlar ve VIP konsept tasarımlar; sevdiklerinizle birlikte olduğunuz anlardan ilham alınarak tasarlandı. Ergonomik tasarımı, Kullanışlı iç mekânı, geniş̧ hacmi ile seyahat zevkini yeniden keşfetmenizi sağlayacaktır.

We turn your dreams of having a car into reality with our high quality and principled service understanding.

We design light commercial vehicles that suit all pockets and VIP concept designs by taking inspiration from the precious moments you spend with your loved ones. The ergonomic design, convenient interior space, spacious space of our vehicles will enable you to rediscover the pleasure of travelling.

HAFİF TİCARİ ARAÇ VE VİP TASARIM DÜNYASI

1990 yılından beri, Koçak Otomotiv geniş ticari araç stoğu ve lüks VİP araçlar 
İSTOÇ Oto Markette haftanın her günü açık showroomu ile hizmetinizde...

THE WORLD of LIGHT COMMERCIAL VEHICLES and VIP DESIGNS

The broad commercial vehicle stock of Koçak Automotive and luxury VIP cars are at your service in the company’s showroom in İSTOÇ Auto Market, each days of the week, since 1990…

Sektörün gelişime açık yönlerine odaklanarak 1990 yılında kurulan 
“KOÇAK ViP Store” TASARIM VE TEKNOLOJİ yönünden araç içi dizaynda ilkleri gerçekleştirmektedir.

“KOÇAK VIP Store”, which was established in 1990, by focusing in the sectoral aspects that are open to improvement, has been presenting the firsts in in-vehicle design in terms of DESIGN and TECHNOLOGY.

Sektöründeki rakiplerinden, vizyon olarak müşteri memnuniyeti ve sağlayacağı güven ile ayrışmayı hedefleyen, beklentilerin üzerinde bir hizmet kalitesi sunan KOÇAK OTOMOTİV Yurtiçi ve Yurtdışında V.i.P araç alım ve satımında vazgeçilmez bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

KOÇAK AUTOMOTIVE, aiming to differ from its competitors through establishing trust and customer satisfaction and offering a service quality beyond expectations, takes firm steps forward on the way being a brand name in VIP vehicle trade, at home and abroad.

Yolculuğunuz boyunca, konforunuzu ve güvenliğinizi en yüksek düzeyde tutacak araçlar burada sizi bekliyor.

V.i.P, ticari ve hususi araçlar, güçlü ve kurumsal bir yapı, bol seçenek ve güvenilir bir alışverişle siz aracınıza değil, aracınız size uysun.

Vehicles that will maximize your comfort and safety throughout your travel are waiting for you here.

Let your vehicle accomodate you, thanks to KOÇAK AUTOMOTIVE’s VIP commercial and private vehicles, abundance of options offered along with the powerful corporate structure and trusted trade ethics of the company.

30 yıllık tecrübe, uzman ve güvenilir bir kadroyla hizmet veren Koçak Otomotiv, VİP araçta zengin renk, marka ve model seçenekleriyle sıfır ve ikinci elde güvenli bir liman.

Koçak Otomotiv…    ….Koçak Otomotiv..

Koçak Automotive, which is a trustworthy brand in new and second hand VIP vehicle trade, with rich variety of colors, brands and models, is at your service with its trustable expert staff and 30 years of sectoral experience.

Koçak Automotive…     Koçak Automotive…